O nás

Orientovat se ve složitém světě finančních produktů je pro mnohé velmi náročné. Denně jsme svědky cílených propagací finančních institucí na jejich "neodolatelné" produkty všeho druhu. Jsou však veškeré produkty tou správnou volbou? Jak vybrat takové, které jsou pro Vás nepostradatelné a které naopak nikoliv?

Naším cílem je poskytovat klientům kvalitní služby v podobě komplexního finančního poradenství, uspokojovat jejich potřeby a v závislosti na každém z nich naplňovat jejich sny a přání.

Poradci MCC jsou v rámci produktových školení a školení zaměřených na profesní dovednosti a osobnostní rozvoj aktivně zapojeni do vzdělávacího systému. Vedení MCC dále v současné době absolvuje studium zakončené mezinárodně respektovaným titulem EFA (European Financial Advisor), který je prestižním evropským certifikátem ve finančním poradenství a představuje střední úroveň kompetencí finančního poradce. Pro své klienty se tedy poradci snaží zajistit ten nejlepší servis dle platné legislativy a nejnovějších trendů.