Služby

S čím se na nás můžete obrátit

Bydlení

Sníte o vlastním bydlení? Plánujete si stávající bydlení vylepšit? Nevíte, která instituce by pro Vás připravila nejlepší podmínky? Financování bydlení je jedno z nejzásadnějších rozhodnutí.


Pojištění

Zkoušeli jste někdy pojmenovat rizika, která mohou reálně ohrozit Vaše zdraví, příjmy či majetek? Pomůžeme Vám tato rizika identifikovat a minimalizovat jejich dopady vhodnými produkty.


Autopojištění

Nelíbí se Vám, že Vám každý rok pojišťovna navyšuje cenu povinného ručení, i když jste nehavarovali? Kryje Vaše pojistná smlouva škody na Vašem vozidle? Pojištění vozidel může mít zajímavé benefity při Vašich cestách.


Renta

Už se těšíte, jak vše v ,,důchodu,, doženete? Na vše bude dost času, že? Budete však na to mít dostatek peněz? Začnete-li plánovat všas, tak určitě budete.


Bankovní produkty, spotřebitelské úvěry, kreditní karty

Platíte za bankovní účet vysoké poplatky? Nevyhovuje Vám měsíční splátka spotřebitelských úvěrů? Víte, že kontokorent může zamezit budoucí touze po vlastním bydlení? Přijďte se s námi pobavit o možnostech řešení.


Odpovědnost

Pojištění odpovědnosti je bohužel stále přehlíženým produktem, který by však v portfoliu klientů neměl chybět. Škody, které vznikají, se často pohybují v řádech miliónů. Jezdíte rádi například na kolech či na lyžích? Právě pro Vás je pojištění nepostradatelné.


Sny a přání

Seneca pravil: ,,O mnohé věci se nepokoušíme ne proto, že jsou těžké, ale těžké jsou pro to, že se o ně nepokoušíme.‘‘

Společně se můžeme pokusit snům co nejvíce přiblížit a naplánovat cestu k nim.


Děti

Jak zajistit svým dětem kvalitní start do života?